Обука за омладину Старог града

Рачунарски факултет у сарадњи са општином Стари град организује курсеве за младе са општине Стари град. Курс је намењен почетницима који желе да стекну основу за коришћење рачунара у различите сврхе. Обука је бесплатна и организује се за 40 полазника, који ће бити подељени у две групе. Курс ће се одржавати радним данима, прилагођено сменама ученика.

За обуку није потребно претходно предзнање Office  пакета. Кandидати ће се у току курса сусрести са обрадом реалних података, а на крају успешно завршеног курса добиће уверење о савладаним вештинама.

Распоред одржавања часова по групама биће нагнадно истакнут. Такође бисмо замолili све ученике који нису на списку да нас контактирају путем maila: imijatovic@raf.edu.rs.

1481-obuka-za-omladinu-starog-grada