Obuka za omladinu Starog grada

Računarski fakultet u saradnji sa opštinom Stari grad organizuje kurseve za mlade sa opštine Stari grad. Kurs je namenjen početnicima koji žele da steknu osnovu za korišćenje računara u različite svrhe. Obuka je besplatna i organizuje se za 40 polaznika, koji će biti podeljeni u dve grupe. Kurs će se održavati radnim danima, prilagođeno smenama učenika.

Za obuku nije potrebno prethodno predznanje Office  paketa. Kandidati će se u toku kursa susresti sa obradom realnih podataka, a na kraju uspešno završenog kursa dobiće uverenje o savladanim veštinama.

Raspored održavanja časova po grupama biće nagnadno istaknut. Takođe bismo zamolili sve učenike koji nisu na spisku da nas kontaktiraju putem maila: imijatovic@raf.edu.rs.

1481-obuka-za-omladinu-starog-grada