Почиње RAF Open Tour

Посетом ученицима ИX  београдске гимназије у среду 3. новембра 2010. године у 13 часова, Рачунарски факултет почиње нову турнеју по средњим школама у Србији под називом „RAF Open Tour 2010“. Ово ће бити прилика да заинтересованима представимо могућности стипендирања, уписа на факултет, основне академске и струковне студије, али и пропозиције такмичења RAF Challenge 2011, као и семинар „IT Open Days“. И ове године смо припремили интересантна предавања о савременим рачунарским тенологијама и могућностима које оне пружају.

Поред школа са којима смо успоставили сарадњу током прошле школске године, у плану је проширење промоције рачунарских наука и у другим заинтересованим установама. Позивамо све школе да нам се јаве на мејл адресу: raf@raf.edu.rs.

1620-pocinje-raf-open-tour