Počinje RAF Open Tour

Posetom učenicima IX  beogradske gimnazije u sredu 3. novembra 2010. godine u 13 časova, Računarski fakultet počinje novu turneju po srednjim školama u Srbiji pod nazivom „RAF Open Tour 2010“. Ovo će biti prilika da zainteresovanima predstavimo mogućnosti stipendiranja, upisa na fakultet, osnovne akademske i strukovne studije, ali i propozicije takmičenja RAF Challenge 2011, kao i seminar „IT Open Days“. I ove godine smo pripremili interesantna predavanja o savremenim računarskim tenologijama i mogućnostima koje one pružaju.

Pored škola sa kojima smo uspostavili saradnju tokom prošle školske godine, u planu je proširenje promocije računarskih nauka i u drugim zainteresovanim ustanovama. Pozivamo sve škole da nam se jave na mejl adresu: raf@raf.edu.rs.

1620-pocinje-raf-open-tour