Pripremna nastava na RAF-u

Kao i prethodnih godina, Računarski fakultet organizuje pripremnu nastavu iz predmeta matematika i informatika. Nastava je namenjena svima koji žele da uspešno polože prijemni ispit za upis na Računarski fakultet, ali i ostalim zainteresovanima koji žele da se pripreme za prijemni, bez obzira koji fakultet upisuju.

Za uplate do 31.12.2010. godine, u cenu pripremne nastave je uključen i prijemni ispit.

Prijavljivanje se može obaviti onlajn, telefonom ili lično u sekretarijatu fakulteta. Troškovi pripremne nastave za osnovne akademske studije iznose 8.000 dinara (matematika i informatika), a za osnovne strukovne studije 4.000 dinara (informatika). U cene je uračunata Zbirka urađenih zadataka iz informatike i matematike (405 zadataka iz matematike i 360 zadataka iz informatike).

Pripremna nastava počinje 5. februara i traje do 28. maja 2011. godine, a održava se subotom od 10 č. (4 časa).

Ubrzana pripremna nastava (3+3 časa dnevno) održava se od 13. do 23. maja 2011 . godine.

Nastava se održava u prostorijama Računarskog fakulteta, Knez Mihailova 6, 6 sprat.

1637-pripremna-nastava-na-raf-u-1637