Produženje roka za Raf Challenge 2010

Rok za slanje radova za takmičenje RAF Challenge  2010, koje organizuju Društvo matematičara Srbije i Računarski fakultet, produžen je do petka 12. marta 2010. godine. Svi radovi koji stignu nakon isteka ovog roka neće ući na spisak za internet glasanje koje počinje 21. marta, a traje do 11. aprila 2010. godine.

Petnaest najbolje rangiranih takmičara biće pozvano na finale takmičenja na osnovu rezultata internet glasanja, dok će još petnaestoro izabrati komisija. Početkom maja na sajtu Računarskog fakulteta biće istaknut spisak finalista, koji će svoje radove prezentovati 22. maja 2010. godine u prostorijama fakulteta (Knez Mihailova 6/6, Beograd).

Najbolje očekuju vredne nagrade (laptop, netbook , mobilni telefon, štampač, eksterni hard disk, {/xa} Cisco CCNA{/xa}  kurs, vikend na Zlatiboru, pretplata na časopis „Svet kompjutera“, softverski paketi, kompjuterska literatura) koje su obezbedili sponzori takmičenja: Svet kompjutera, CET, CMC, RootPlanet, Itipo, Romsym, Net++ tehnology , izdavačke kuće Mikro knjiga i Portalibris .

1434-produzenje-roka-za-raf-challenge-2010