Рачунарском факултету свечано уручено уверење о акредитацији

Рачунарском факултету, који је успешно завршио процес акредитовања у јуну 2009. године, свечано је уручено уверење о акредитацији коју додељује Комисија за акредитацију и проверу квалитета. Акт о акредитацији у име факултета примио је в.д. декана др Драган Милетић на свечаности у Палати „Srbija“ одржаној у петак 25. јуна 2010. године. Акредитовано је свих седам студијских програма у два поља – природно-математичко и техничко-технолошко поље – у свим нивоима студија, и факултет као установа.

Комисија за акредитацију високошколских установа уручила је дозволе установама које су испуниле услове за рад од трећег до шестог циклуса акредитације. Уверења о акредитацијама, стечена на основу провере квалитета високог образовања, свечано су уручена представницима седам универзитета и 80 факултета у Србији.

1561-racunarskom-fakultetu-svecano-uruceno-uverenje-o-akreditaciji