Računarskom fakultetu svečano uručeno uverenje o akreditaciji

Računarskom fakultetu, koji je uspešno završio proces akreditovanja u junu 2009. godine, svečano je uručeno uverenje o akreditaciji koju dodeljuje Komisija za akreditaciju i proveru kvaliteta. Akt o akreditaciji u ime fakulteta primio je v.d. dekana dr Dragan Miletić na svečanosti u Palati „Srbija“ održanoj u petak 25. juna 2010. godine. Akreditovano je svih sedam studijskih programa u dva polja – prirodno-matematičko i tehničko-tehnološko polje – u svim nivoima studija, i fakultet kao ustanova.

Komisija za akreditaciju visokoškolskih ustanova uručila je dozvole ustanovama koje su ispunile uslove za rad od trećeg do šestog ciklusa akreditacije. Uverenja o akreditacijama, stečena na osnovu provere kvaliteta visokog obrazovanja, svečano su uručena predstavnicima sedam univerziteta i 80 fakulteta u Srbiji.

1561-racunarskom-fakultetu-svecano-uruceno-uverenje-o-akreditaciji