РАФ у обиласку школа по Србији

Представници Рачунарског факултета у петак 12. новембра 2010. године гостују у Електротехничкој школи „Никола Тесла“ и Гимназији „Сава Шумановић“ у Шиду. Том приликом ће заинтересованим ученицима представити студирање на РАФ-у: студијске програме, упис и пријемни испит, стипендирање најбољих, такмичење RAF Challenge 2011, семинар за средњошколце „IT Open Days“ . У оквиру презентације одржаће се и предавање на тему „Бежичне, мобилне и ћелијске комуникације с освртом на историјат мобилне телефоније“.

Кампања RAF Open Tour 2011  се полако захуктава, а у току следеће недеље је у плану обилазак гимназија и средње-техничких школа у Нишу, Пироту, Лесковцу и Врању. И ове године смо спремili комплете рачунарске литературе за школске библиотеке, али и књиге за најактивније ученике на нашим презентацијама.

1630-raf-u-obilasku-skola-po-srbiji