RAF u obilasku škola po Srbiji

Predstavnici Računarskog fakulteta u petak 12. novembra 2010. godine gostuju u Elektrotehničkoj školi „Nikola Tesla“ i Gimnaziji „Sava Šumanović“ u Šidu. Tom prilikom će zainteresovanim učenicima predstaviti studiranje na RAF-u: studijske programe, upis i prijemni ispit, stipendiranje najboljih, takmičenje RAF Challenge 2011, seminar za srednjoškolce „IT Open Days“ . U okviru prezentacije održaće se i predavanje na temu „Bežične, mobilne i ćelijske komunikacije s osvrtom na istorijat mobilne telefonije“.

Kampanja RAF Open Tour 2011  se polako zahuktava, a u toku sledeće nedelje je u planu obilazak gimnazija i srednje-tehničkih škola u Nišu, Pirotu, Leskovcu i Vranju. I ove godine smo spremili komplete računarske literature za školske biblioteke, ali i knjige za najaktivnije učenike na našim prezentacijama.

1630-raf-u-obilasku-skola-po-srbiji