RAF u poseti Niškom okrugu

Nastavak turneje RAF Open Tour-a 2011, doneo je nove susrete sa srednjoškolcima na jugu Srbije, kojima je predstavljen Računarski fakultet i informatičko takmičenje RAF Challenge 2011. U Nišu su nas ugostili učenici i uprave škola ETŠ „Mija Stanimirović“ i gimnazije „Bora Stanković“, u Pirotskom okrugu đaci iz škole „11. oktobar“ u Beloj Palanci i Pirotske gimnazije. I ove godine, ekipa RAF-a obišla je  gimnazijalce u Leskovcu i Vranju (gimnazija „Bora Stanković“).

Pored osnovnih informacija o fakultetu i upisu, održano je stručno predavanje o računarskim i mobilnim mrežama, a zainteresovani učenici su upoznati sa seminarom za srednjoškolce koji će RAF i ove godine organizovati u saradnji sa Tehničkom školom „Nikola Tesla“ iz Šida. Školskim bibliotekama poklonjen je komplet računarske literature, a svoje primerke dobili su i najaktivniji učenici na prezentaciji.

Fotografije možete pogledati u galeriji.

1635-raf-u-poseti-niskom-okrugu