Унион на данима добродошлице београдским студентима

На свечаном отварању сајма “ ‘Wелцоме даyс’  намењеног студентима града Beogradа, поред представника Министарства просвете, ректора Универзитета у Београду, проф. Бранка Ковачевића, као и ректора других приватних универзитета, добродошлицу бруцошима пожелео је и проф. др Златко Стефановић, ректор Универзитета Унион. Студентима се представио и Рачунарски факултет са својим основним, мастер и докторским студијама.

Циљ манифестације, коју организује Савез студената Beogradа, је да се бруцоши и сви студенти упознају са појединачним високо школским установама, студијским програмима, реформом образовања, правилима студија, смештају и исхрани, студентским сервисима, стипендијама и кредитима, активностима студентских организација и студентским попустима.

1592-union-na-danima-dobrodoslice-beogradskim-studentima