Union na danima dobrodošlice beogradskim studentima

Na svečanom otvaranju sajma “ ‘Welcome days’  namenjenog studentima grada Beograda, pored predstavnika Ministarstva prosvete, rektora Univerziteta u Beogradu, prof. Branka Kovačevića, kao i rektora drugih privatnih univerziteta, dobrodošlicu brucošima poželeo je i prof. dr Zlatko Stefanović, rektor Univerziteta Union. Studentima se predstavio i Računarski fakultet sa svojim osnovnim, master i doktorskim studijama.

Cilj manifestacije, koju organizuje Savez studenata Beograda, je da se brucoši i svi studenti upoznaju sa pojedinačnim visoko školskim ustanovama, studijskim programima, reformom obrazovanja, pravilima studija, smeštaju i ishrani, studentskim servisima, stipendijama i kreditima, aktivnostima studentskih organizacija i studentskim popustima.

1592-union-na-danima-dobrodoslice-beogradskim-studentima