Završen Sajam obrazovanja u Beogradu

Završen je sedmi Međunarodni sajam obrazovanja EDUFair 2010 , koji je trajao od 11.-13. marta 2010. godine u hotelu Continental  u Beogradu. Sajam su svečano otvorili Njegovo Kraljevsko Visočanstvo Aleksandar Karađorđević II  i njegova ekselencija Džon Morison ambasador Kanade i tom prilikom su istakli koliki je značaj obrazovanja za budućnost mladih. Otvaranju je prisustvovao i pomoćnik ministra gospodin Bogoljub Lazarević. I ove godine, Računarski fakultet se predstavio zainteresovanim učenicima.

Pored prilike da vide robota kog su napravili studenti RAF-a, srednjoškolci su od profesora, asistenata i studenata mogli da saznaju detaljne informacije o osnovnim akademskim, strukovnim, master i doktorskim studijama. Učenike je najviše interesovao prijemni ispit, pripremna nastava i upis na fakultet, kao i mogućnosti stipendiranja najboljih učenika i studenata.
Fotografije sa sajma možete pogledati u galeriji.

1460-zavrsen-sajam-obrazovanja-u-beogradu