Završen seminar „IT Open Days 2010“

„Učesnici su bili na visini zadatka i dali su svoj doprinos ostvarivanju ciljeva seminara. Mogućnosti informacionih tehnologija predstavljene su na savremen i interesantan način. Ovo je bila prilika da se mladi u Srbiji upoznaju sa novim trendovima u IT-ju, ali i načinom kako ovaj sektor funkcioniše u našoj zemlji.“ – utisci su Miloša Jovanovića, predstavnika jednog od organizatora seminara, TŠ „Nikola Tesla“ iz Šida. U organizaciji „IT Open Days 2010“  učestvovao je i Računarski fakultet iz Beograda, dok su skup podržali: Narodna kancelarija predsednika Republike, Kancelarija za mlade opštine Šid i opština Stari Grad.

Na skupu, koji je trajao četiri dana, učestvovalo je 30 srednjoškolaca i 19 predavača, vrhunskih stručnjaka društveno odgovornih institucija i kompanija.

1535-zavrsen-seminar-it-open-days-2010