Google MapUp Day na RAF-u

Kompanija Google i Računarski fakultet u subotu 17. decembra 2011. godine organizuju seminar na temu „Google MapUp Day“, koji će se baviti Google mapama. Seminar će se održati u prostorijama RAF-a, sa početkom u 11.55 časova, a  namenjen je svim zainteresovanima koji imaju želju da saznaju nove metode ucrtavanja objekata u GMaps. Trening će voditi Google instruktori, a jedan od njih je i Nemanja Bračko, diplomirani student RAF-a i regionalni moderator od poverenja za Republiku Srbiju.

U planu je i organizovanje drugih seminara sa kompanijom Google, a nadamo se da će u martu 2012. godine vodeći menadžeri najpoznatijeg svetskog pretraživača posetiti Srbiju, kada će biti organizovan i drugi seminar na RAF-u.

1784-google-mapup-day-na-raf-u