Nastavak RAF Open Tour-a

Tim Računarskog fakulteta nastavlja „RAF Open Tour“, turneju obilaska srednjih škola i gimnazija u Beogradu i Srbiji. U ponedeljak 24.01.2011. godine posetićemo učenike ETŠ „Nikola Tesla“ u Beogradu. Prezentacija će se održati u školskoj biblioteci, s početkom u 13 časova. Zatim ćemo đake Računarske i Matematičke gimnazije upoznati sa takmičenjem „RAF Challenge 2011“, pripremnom nastavom i upisom na fakultet, studijskim programima, mogućnostima koje se pružaju svim studentima RAF-a.  Prezentacije će se održati u sredu 26.01.2011. godine, sa početkom u 11.15 u Računarskoj gimnaziji, odnosno 13 časova u Matematičkoj gimnaziji.

Pozivamo sve zainteresovane učenike da prisustvuju predstavljanju RAF-a, a najaktivnijim učenicima poklonićemo neku od knjiga računarske literature.

1658-nastavak-raf-open-tour-a