Počinje pripremna nastava

Kao i prethodnih godina, Računarski fakultet organizuje pripremnu nastavu iz predmeta matematika i informatika. Nastava počinje  u subotu 5. februara i traje do 28. maja 2011. godine. U 10 časova počinje priprema iz matematike, a u 12 časova iz informatike, dok se nastava održava u prostorijama fakulteta Knez Mihailova 6/6. Nastava je namenjena svima koji žele da uspešno polože prijemni ispit za upis na Računarski fakultet, ali i ostalim zainteresovanima koji žele da se pripreme za prijemni, bez obzira koji fakultet upisuju.

Ubrzana pripremna nastava (3+3 časa dnevno) održava se od 13. do 23. juna 2011. godine.

Prijavljivanje se može obaviti onlajn, telefonom ili lično u sekretarijatu fakulteta. Troškovi pripremne nastave za osnovne akademske studije iznose 10.000 dinara (matematika i informatika), a za osnovne strukovne studije 5.000 dinara (informatika). U cene je uračunata Zbirka urađenih zadataka iz informatike i matematike (405 zadataka iz matematike i 360 zadataka iz informatike). Cena polaganja prijemnog ispita iznosi 4.000 dinara za osnovne akademske i 2.000 dinara za osnovne strukovne studije.

1661-pocinje-pripremna-nastava-1661