RAF Open Tour 2012

И ове школске године Рачунарски факултет креће у обиласке гимназија и средњих стручних школа по Србији. На новој турнеји представићемо овогодишње такмичење RAF Challenge 2012, IT семинар за средњошколце и информатичко читалиште. Поред обавештења о припремној настави и упису, биће речи и о програму стипендирања најбољих младих информатичара у Србији, који RAF негује од свог оснивања. Како се у госте не иде празних руку, факултет је спремио комплете рачунарске литературе за школске библиотеке и ученике присутне на презентацијама.

Планиране презентације Рачунарског факултета:

– уторак 08.11.2011. године – Политехника – школа за нове технологије,

– среда 09.11.2011. године – Гимназија „Урош Предић“ и ЕТШ „Никола Тесла“ Панчево,

– четвртак 10.11.2011. године – ЕТШ „Мија Станимировић“ Ниш,

– петак 11.11.2011. године – Гимназија Лесковац.

Позивамо све заинтересоване ученике да присуствују нашим презентацијама и добију одговоре на своје питања.

1769-raf-open-tour-2012