RAF Open Tour 2012

I ove školske godine Računarski fakultet kreće u obilaske gimnazija i srednjih stručnih škola po Srbiji. Na novoj turneji predstavićemo ovogodišnje takmičenje RAF Challenge 2012, IT seminar za srednjoškolce i informatičko čitalište. Pored obaveštenja o pripremnoj nastavi i upisu, biće reči i o programu stipendiranja najboljih mladih informatičara u Srbiji, koji RAF neguje od svog osnivanja. Kako se u goste ne ide praznih ruku, fakultet je spremio komplete računarske literature za školske biblioteke i učenike prisutne na prezentacijama.

Planirane prezentacije Računarskog fakulteta:

– utorak 08.11.2011. godine – Politehnika – škola za nove tehnologije,

– sreda 09.11.2011. godine – Gimnazija „Uroš Predić“ i ETŠ „Nikola Tesla“ Pančevo,

– četvrtak 10.11.2011. godine – ETŠ „Mija Stanimirović“ Niš,

– petak 11.11.2011. godine – Gimnazija Leskovac.

Pozivamo sve zainteresovane učenike da prisustvuju našim prezentacijama i dobiju odgovore na svoje pitanja.

1769-raf-open-tour-2012