РАФ-овци на Едит-у 2011

Крајем јула у организацији Comtrade групе завршена је летња школа програмирања под називом „Edit 2011“ на којој је учествовало 12 полазника, од 240 пријављених. Међу одабранима нашла су се и два студента Рачунарског факултета из Београда, Владо Пајић и Горан Николић. Сви учесници били су подељени у тимове, од којих је сваки развијао пројекат применом Scrum-агилне методе развоја софтвера. Оба наша студента изабрана су за вође тимова. За најбољи тим изабрана је екипа Горана Николића, а Владо Пајић се истакао као најбољи појединац.

„Правili смо вишеслојну веб апликацију под називом „Систем за подршку примарном здравству“, која омогућава да пацијенти онлине путем изврше заказивање посета докторима, као и администрацију тих захтева од стране доктора и администратора. Пројекат је имплементиран у ASP.NET MVC 3.0 технологији“ – објаснио је Владо Пајић говорећи о пројекту на ком је радио његов тим.

1750-raf-ovci-na-editu-2011