RAF-u pripao Univerzitetski derbi

U duelu dve ekipe sa Univerziteta Union, košarkaši Računarskog fakulteta bili su uspešniji od kolega sa Pravnog fakulteta 45:36(18:3/5:12/13:5/9:16), u okviru drugog kola Univerzitetske lige Beograda. Ekipa Računarskog fakulteta je sada na prvom mestu u grupi sa dve pobede iz dva kola. Zonskom odbranom i brzim kotranapadima ekipa RAF-a je rano povela (18-3 prva četvrtina) i do kraja održavala prednost. U sledećem kolu Računarski fakultet igra algoritamski derbi sa ekipom Matematičkog fakulteta. Grupi V priključila se naknadno ekipa Univerziteta Metropoliten, čiju bazu čine igrači sa Fakulteta za informacione tehnologije, tako da će biti viđeno još jedno odmeravanje snaga sa kolegama iz struke.

Za Računarski fakultet nastupili su:
Stamatov Aleksandar 9, Zupanek Miha 14, Jokanović Mladen 6, Petrović Marko, Lero Nikola 12, Petrović Lazar, Petijević Branko, Krivokapić Srđan 2, Lazarević Tadija i Simić Nenad 2.

1670-raf-u-pripao-univerzitetski-derbi