Sinergija@University турнеја на РАФ-у

У уторак, 22. новембра 2011. године на РАФ-у смо угостили колеге из Мајкрософта које су представила програм Sinergija@University. Мајкрософт академски програми сваке јесени, након Синергије, крећу на турнеју по универзитетима у Србији. Током турнеје, Мајкрософт тим на челу са Зораном Субићем покушава да студентима приближи дух Синергије, кроз предавања која су домаћи стручњаци држали на актуелној Синергији. Поред предавања, окупљеним студенима РАФ-а представљено је и такмичење Imagine Cup 2012, које ће бити одржано у Аустралији. Андрија Јовановић и Ненад Божидаревић, студенти РАФ-а, представили су MDCS: News from Microsoft Development Center Serbia. Док су студенти Математичког факултета из Београда, Александар Ђенић и Милош Нетковић, представили QLAB open-source пројекат.

Фотографије са скупа погледајте у галерији.

1779-sinergija-university-turneja-na-raf-u