Sinergija@University turneja na RAF-u

U utorak, 22. novembra 2011. godine na RAF-u smo ugostili kolege iz Majkrosofta koje su predstavila program Sinergija@University. Majkrosoft akademski programi svake jeseni, nakon Sinergije, kreću na turneju po univerzitetima u Srbiji. Tokom turneje, Majkrosoft tim na čelu sa Zoranom Subićem pokušava da studentima približi duh Sinergije, kroz predavanja koja su domaći stručnjaci držali na aktuelnoj Sinergiji. Pored predavanja, okupljenim studenima RAF-a predstavljeno je i takmičenje Imagine Cup 2012, koje će biti održano u Australiji. Andrija Jovanović i Nenad Božidarević, studenti RAF-a, predstavili su MDCS: News from Microsoft Development Center Serbia. Dok su studenti Matematičkog fakulteta iz Beograda, Aleksandar Đenić i Miloš Netković, predstavili QLAB open-source projekat.

Fotografije sa skupa pogledajte u galeriji.

1779-sinergija-university-turneja-na-raf-u