Завршен осми сајам образовања EDUFair 2011

Осми међународни сајам образовања EDUFair 2011 завршен је јуче у хотелу „Континентал“ у Београду. На сајму је учествовало преко педесет излагача из земље и иностранства, а међу образовним институцијама које су се представиле био је и Рачунарски факултет. Заинтересованим посетиоцима представљени су основни академски студијски програми, мастер и докторске студије. Поред општих питања о упису и пријемном испиту, ученици су упознати и са могућностима бесплатног школовања на РАФ-у и листи потенцијалних стипендиста.

Велику пажњу посетилаца изазвао је предстојећи семинар за средњошколце „IT Open Days 2011“ на ком ће 40 ученика из Србије слушати предавања на тему информационих и комуникационих технологија. Семинар ће се одржати од 13. до 16. маја 2011. године у просторијама Рачунарског факултета.

1679-zavrsen-osmi-sajam-obrazovanja-edufair-2011