Završen osmi sajam obrazovanja EDUFair 2011

Osmi međunarodni sajam obrazovanja EDUFair 2011 završen je juče u hotelu „Kontinental“ u Beogradu. Na sajmu je učestvovalo preko pedeset izlagača iz zemlje i inostranstva, a među obrazovnim institucijama koje su se predstavile bio je i Računarski fakultet. Zainteresovanim posetiocima predstavljeni su osnovni akademski studijski programi, master i doktorske studije. Pored opštih pitanja o upisu i prijemnom ispitu, učenici su upoznati i sa mogućnostima besplatnog školovanja na RAF-u i listi potencijalnih stipendista.

Veliku pažnju posetilaca izazvao je predstojeći seminar za srednjoškolce „IT Open Days 2011“ na kom će 40 učenika iz Srbije slušati predavanja na temu informacionih i komunikacionih tehnologija. Seminar će se održati od 13. do 16. maja 2011. godine u prostorijama Računarskog fakulteta.

1679-zavrsen-osmi-sajam-obrazovanja-edufair-2011