Завршен семинар „IT Open Days 2011“

Свечаношћу у сали општине Стари град данас је завршен IT семинар за средњошколце „IT Open Days 2011“, у организацији Рачунарског факултета и Техничке школе „Никола Тесла“ из Шида. На овогодишњем четвородневном семинару учествовало је 40 ученика средњих школа из целе Србије, а подршку при реализацији пружили су: Министарство културе, информисања и информационог друштва, општине Стари град и Шид, Канцеларије за младе Београда и Шида и Друштво математичара Србије. Организатори су истакли да је постигнут циљ семинара, а то је „промовисање едукације, образовања и стручног усавршавања младих људи, као и подизање скупа на виши ниво“.

Сви учесници су добили потврде о одслушаном семинару, а компаније које су својим учешћем подржале манифестацију захвалнице организатора (Microsoft, Oracle, Cisco, Белит, Теленор, Intranea, Info IT Group, Coming, Микроелектроника, Белит и Божић и синови).

1716-zavrsen-seminar-it-open-days-2011