Почеле пријаве за семинар RAF ITdays 2012

Почеле су пријаве за бесплатан семинар за средњошколце „RAF ITdays 2012“, који организују Рачунарски факултет из Београда и Канцеларија за младе града Београда, од 06. до 09. априла 2012. године. Пријава за учешће на семинару се подноси електронским путем на званичном сајту (www.rafitdays.com) и састоји се из упитника (основне информације о учеснику) и теста који садржи класична теоретска питања, задатке и алгоритамске проблеме. Рок за подношење пријаве је 30. март 2012. године у 20:00 часова. Учешће за 30 одабраних ученика је бесплатно, а учесницима из унутрашњости је обезбеђен смештај. Семинар је намењен талентованим ученицима средњих стручних школа и гимназија из Републике Србије чија интересовања превазилазе оквире редовног школског програма.

Све информације доступне су на званичном сајту семинара www.rafitdays.com.

1816-pocele-prijave-za-seminar-raf-itdays-2012