Počele prijave za seminar RAF ITdays 2012

Počele su prijave za besplatan seminar za srednjoškolce „RAF ITdays 2012“, koji organizuju Računarski fakultet iz Beograda i Kancelarija za mlade grada Beograda, od 06. do 09. aprila 2012. godine. Prijava za učešće na seminaru se podnosi elektronskim putem na zvaničnom sajtu (www.rafitdays.com) i sastoji se iz upitnika (osnovne informacije o učesniku) i testa koji sadrži klasična teoretska pitanja, zadatke i algoritamske probleme. Rok za podnošenje prijave je 30. mart 2012. godine u 20:00 časova. Učešće za 30 odabranih učenika je besplatno, a učesnicima iz unutrašnjosti je obezbeđen smeštaj. Seminar je namenjen talentovanim učenicima srednjih stručnih škola i gimnazija iz Republike Srbije čija interesovanja prevazilaze okvire redovnog školskog programa.

Sve informacije dostupne su na zvaničnom sajtu seminara www.rafitdays.com.

1816-pocele-prijave-za-seminar-raf-itdays-2012