Посетите Job Fair 12

Креирај своју будућност на сајму послова за студенте и дипломце техничко-технолошких факултета “Job Fair” који ће се ове године одржати осми пут за редом у Згради техничких факултета (на адреси Булевар краља Aлексaндра 73). Сајам траје два дана, 5. и 6. новембра и тада ћеш имати прилику да се представиш најуспешнијим компанијама, сазнаш више о отвореним радним местима, понудама за стручне праксе и унапредиш себе кроз бројне тренинге, предавања и трибине које ће држати стручњаци из датих области.

Попуњавањем онлајн CV-ија на званичном сајту www.jobfair.rs твоји лични и професионални подаци, који се током целе године могу допуњавати, наћи ће се на располагању свим компанијама учесницама. Као и сваке године, за све оне који желе да унапреде себе кроз низ бесплатних тренинга, презентација и студију случаја организовали смо велики број истих. За сада можемо да потврдимо да ће Инфостуд одржати тренинг “Како написати свој CV”, затим да ће познати саветодавац, блогер и онлајн стратег, Драган Варагић говорити на тему “Како зарадити 2000 евра за месец дана одмах након завршетка студија?”, али и да је едукативни партнер овогодишњег Сајма – Creative Office – Centar пословних компетенција д.о.о, спремио низ корисних тренинга као што су: “Ефективна пријава за посао”, “Говорите са самопоуздањем”, “Пословна комуникација” и “Јавни наступ”.

Сајам организују две непрофитне и аполитичне студентске организације, BEST и ISTEK.

1915-posetite-job-fair-12