Posetite Job Fair 12

Kreiraj svoju budućnost na sajmu poslova za studente i diplomce tehničko-tehnoloških fakulteta “Job Fair” koji će se ove godine održati osmi put za redom u Zgradi tehničkih fakulteta (na adresi Bulevar kralja Aleksandra 73). Sajam traje dva dana, 5. i 6. novembra i tada ćeš imati priliku da se predstaviš najuspešnijim kompanijama, saznaš više o otvorenim radnim mestima, ponudama za stručne prakse i unaprediš sebe kroz brojne treninge, predavanja i tribine koje će držati stručnjaci iz datih oblasti.

Popunjavanjem onlajn CV-ija na zvaničnom sajtu www.jobfair.rs tvoji lični i profesionalni podaci, koji se tokom cele godine mogu dopunjavati, naći će se na raspolaganju svim kompanijama učesnicama. Kao i svake godine, za sve one koji žele da unaprede sebe kroz niz besplatnih treninga, prezentacija i studiju slučaja organizovali smo veliki broj istih. Za sada možemo da potvrdimo da će Infostud održati trening “Kako napisati svoj CV”, zatim da će poznati savetodavac, bloger i onlajn strateg, Dragan Varagić govoriti na temu “Kako zaraditi 2000 evra za mesec dana odmah nakon završetka studija?”, ali i da je edukativni partner ovogodišnjeg Sajma – Creative Office – Centar poslovnih kompetencija d.o.o, spremio niz korisnih treninga kao što su: “Efektivna prijava za posao”, “Govorite sa samopouzdanjem”, “Poslovna komunikacija” i “Javni nastup”.

Sajam organizuju dve neprofitne i apolitične studentske organizacije, BEST i ISTEK.

1915-posetite-job-fair-12