РАФ и ове године даје полустипендије

Од самог оснивања Рачунарски факултет талентованим и вредним средњошколским ученицима  пружа прилику да студирају потпуно бесплатно. Сваке године десетак најбоље пласираних матураната на Српској информатичкој олимпијади (СИО) и државном такмичењу из информатике добија пуне стипендије за бесплатно студирање. До сада је ту могућност искористио велики број освајача медаља на међународним и награда на државним и СИО такмичењима.
Школске 2012/2013. године Рачунарски факултет ће, поред ових пуних стипендија, понудити свим осталим матурантима пласираним на државно такмичење из информатике да конкуришу за двадесетак полу стипендија за све четири године студија. Циљ нам је да што већем броју талената омогућимо образовање које ће им отворити пут ка запослењу у врхунским домаћим и страним компанијама.
Детаљније информације по објављивању коначних резултата државног такмичења из информатике.

1803-raf-i-ove-godine-daje-polu-stipendije