RAF i ove godine daje polustipendije

Od samog osnivanja Računarski fakultet talentovanim i vrednim srednjoškolskim učenicima  pruža priliku da studiraju potpuno besplatno. Svake godine desetak najbolje plasiranih maturanata na Srpskoj informatičkoj olimpijadi (SIO) i državnom takmičenju iz informatike dobija pune stipendije za besplatno studiranje. Do sada je tu mogućnost iskoristio veliki broj osvajača medalja na međunarodnim i nagrada na državnim i SIO takmičenjima.
Školske 2012/2013. godine Računarski fakultet će, pored ovih punih stipendija, ponuditi svim ostalim maturantima plasiranim na državno takmičenje iz informatike da konkurišu za dvadesetak polu stipendija za sve četiri godine studija. Cilj nam je da što većem broju talenata omogućimo obrazovanje koje će im otvoriti put ka zaposlenju u vrhunskim domaćim i stranim kompanijama.
Detaljnije informacije po objavljivanju konačnih rezultata državnog takmičenja iz informatike.

1803-raf-i-ove-godine-daje-polu-stipendije