Семинар „RAF ITdays 2013“

У марту 2013. године, Рачунарски факултет ће у сарадњи са својим партнерима организовати семинар под називом „RAF ITdays 2013“. Семинар је намењен ученицима средњих школа из Републике Србије, који ће имати прилику да унапреде своје знање из области рачунарских технологија и комуникација.

У савремено опремљеним кабинетима Рачунарског факултета предавачи ће на интересантан и иновативан начин преносити знање учесницима семинара. „RAF ITdays“ је намењен ученицима чије интересовање превазилази оквире наставних планова и програма. Поред предавања за учеснике семинара, биће организовано и више радионица, на којима ће средњошколци моћи практично да направе интернет сајт или повежу рачунарску мрежу у неком пословном систему.

Учешће на IT семинару за одабраних 30 ученика биће бесплатно, а пријаве су on-line, односно, путем званичне Internet презентације.

Тестирање за семинар је почело 21. новембра 2012. и трајаће до 28. фебруара 2013. године.

1935-seminar-raf-itdays-2013