Seminar „RAF ITdays 2013“

U martu 2013. godine, Računarski fakultet će u saradnji sa svojim partnerima organizovati seminar pod nazivom „RAF ITdays 2013“. Seminar je namenjen učenicima srednjih škola iz Republike Srbije, koji će imati priliku da unaprede svoje znanje iz oblasti računarskih tehnologija i komunikacija.

U savremeno opremljenim kabinetima Računarskog fakulteta predavači će na interesantan i inovativan način prenositi znanje učesnicima seminara. „RAF ITdays“ je namenjen učenicima čije interesovanje prevazilazi okvire nastavnih planova i programa. Pored predavanja za učesnike seminara, biće organizovano i više radionica, na kojima će srednjoškolci moći praktično da naprave internet sajt ili povežu računarsku mrežu u nekom poslovnom sistemu.

Učešće na IT seminaru za odabranih 30 učenika biće besplatno, a prijave su on-line, odnosno, putem zvanične Internet prezentacije.

Testiranje za seminar je počelo 21. novembra 2012. i trajaće do 28. februara 2013. godine.

1935-seminar-raf-itdays-2013