Студенти РАФ-а на пракси у SBB

У среду 20.6.2012. године на Рачунарском факултету је одржан састанак између г. Владана Спасића, директора за IP операције компаније SBB  и представника Рачунарског факултета,  проф. Мирјане Радивојевић и декана проф. Драгана Милетића на тему сарадње и организације стручне праксе за најбоље студенте факултета на смеру Рачунарске мреже и комуникације. Састанку су присуствовали и студенти Милан Митић са мастер студија и Далибор Гајић 48/08 са дипломских студија, као изабрани студенти са највишим просеком који ће у наредна три месеца бити у прилици да учествују у пројекту развоја SBB WiFi зоне и сарађују са SBB-тимом на развоју нове мреже.

Стручна пракса се организује у оквиру прославе десетогишњице постојања компаније SBB у којој се менаџмент компаније одлучио да спонзорише плаћену стручну праксу за 10 најбољих студената како би им омогућила да стекну радно искуство и припреме се за будућу професионалну каријеру. Рачунарски факултет и студенти РАФ-а су изабрани као представник техничких факултета у овом пројекту.

1866-studenti-raf-a-na-praksi-u-sbb