Studenti RAF-a na praksi u SBB

U sredu 20.6.2012. godine na Računarskom fakultetu je održan sastanak između g. Vladana Spasića, direktora za IP operacije kompanije SBB  i predstavnika Računarskog fakulteta,  prof. Mirjane Radivojević i dekana prof. Dragana Miletića na temu saradnje i organizacije stručne prakse za najbolje studente fakulteta na smeru Računarske mreže i komunikacije. Sastanku su prisustvovali i studenti Milan Mitić sa master studija i Dalibor Gajić 48/08 sa diplomskih studija, kao izabrani studenti sa najvišim prosekom koji će u naredna tri meseca biti u prilici da učestvuju u projektu razvoja SBB WiFi zone i sarađuju sa SBB-timom na razvoju nove mreže.

Stručna praksa se organizuje u okviru proslave desetogišnjice postojanja kompanije SBB u kojoj se menadžment kompanije odlučio da sponzoriše plaćenu stručnu praksu za 10 najboljih studenata kako bi im omogućila da steknu radno iskustvo i pripreme se za buduću profesionalnu karijeru. Računarski fakultet i studenti RAF-a su izabrani kao predstavnik tehničkih fakulteta u ovom projektu.

1866-studenti-raf-a-na-praksi-u-sbb