Уручене дипломе студентима РАФ-а

border=

У сали Прес центра јуче је одржана свечана додела диплома студентима Рачунарског факултета. На дан факултета окупили су се наши дипломирани студенти основних, струковних и мастер студија, односно дипломирани информатичари, инжењери електротехнике и рачунарства, струковни инжењери електротехнике и рачунарства, мастер информатичари и мастер инжењери електротехнике и рачунарства. Присутне је поздравио менаџер факултета, Игор Мијатовић, и пожелео им пуно среће и успеха у каријери. Дипломе су уручене за 72 дипломца РАФ-а који су у протеклих годину дана дипломирали, а први пут су додељене мастер дипломе.

„Колико смо сви били успешни у овом послу видеће се из тога како тржиште вреднује наше инжењере. До сада, та је оцена била одлична. На свима нама је велика обавеза да тако остане, али и да сваке године буде све боље и боље, тиме ће наш успех и задовољство бити већи.“ поручио је Игор Мијатовић дипломцима РАФ-а.

Након доделе диплома приређен је и коктел на Рачунарском факултету.

Фотографије са доделе диплома можете погледати у галерији..

1928-urucene-diplome-studentima-raf-a