Uručene diplome studentima RAF-a

border=

U sali Pres centra juče je održana svečana dodela diploma studentima Računarskog fakulteta. Na dan fakulteta okupili su se naši diplomirani studenti osnovnih, strukovnih i master studija, odnosno diplomirani informatičari, inženjeri elektrotehnike i računarstva, strukovni inženjeri elektrotehnike i računarstva, master informatičari i master inženjeri elektrotehnike i računarstva. Prisutne je pozdravio menadžer fakulteta, Igor Mijatović, i poželeo im puno sreće i uspeha u karijeri. Diplome su uručene za 72 diplomca RAF-a koji su u proteklih godinu dana diplomirali, a prvi put su dodeljene master diplome.

„Koliko smo svi bili uspešni u ovom poslu videće se iz toga kako tržište vrednuje naše inženjere. Do sada, ta je ocena bila odlična. Na svima nama je velika obaveza da tako ostane, ali i da svake godine bude sve bolje i bolje, time će naš uspeh i zadovoljstvo biti veći.“ poručio je Igor Mijatović diplomcima RAF-a.

Nakon dodele diploma priređen je i koktel na Računarskom fakultetu.

Fotografije sa dodele diploma možete pogledati u galeriji..

1928-urucene-diplome-studentima-raf-a