23. рођендан ЦЕТ-а

Компанија CET данас прославља свој 23. рођендан. Пре више од две деценије почели смо рад као прва компанија која се бави продајом хардвера и легалног софтвера у Србији. Данас је CET организован у три сектора: школа рачунара, продаја стручне компјутерске литературе и продаја софтвера.

Да се нисмо зауставили само на пружању услуга у области информационих технологија, потврђује чињеница да је CET оснивач Рачунарског факултета и Рачунарске гимназије. При оснивању, ово су биле прве образовне институције усмерене на рачунарство код нас, а данашњи статус реномираних установа стекле су захваљујући великим успесима својих ученика и студената.

CET ће и у будућности, као и до сада, радити на увећању броја ИТ професионалаца у Србији.

1945-23-rodjendan-cet-a