23. rođendan CET-a

Kompanija CET danas proslavlja svoj 23. rođendan. Pre više od dve decenije počeli smo rad kao prva kompanija koja se bavi prodajom hardvera i legalnog softvera u Srbiji. Danas je CET organizovan u tri sektora: škola računara, prodaja stručne kompjuterske literature i prodaja softvera.

Da se nismo zaustavili samo na pružanju usluga u oblasti informacionih tehnologija, potvrđuje činjenica da je CET osnivač Računarskog fakulteta i Računarske gimnazije. Pri osnivanju, ovo su bile prve obrazovne institucije usmerene na računarstvo kod nas, a današnji status renomiranih ustanova stekle su zahvaljujući velikim uspesima svojih učenika i studenata.

CET će i u budućnosti, kao i do sada, raditi na uvećanju broja IT profesionalaca u Srbiji.

1945-23-rodjendan-cet-a