АSSECO летња пракса

Компанија Asseco SЕЕ, регионални лидер у производњи и развоју софтвера за финансијске институције, у сарадњи са Рачунарским факултетом организује летњу праксу у терминима од 15.07-02.08. и од 05.08-23.08. Тражимо студенте завршних година (III,IV) којима су блиски C#, JAVA, SQL, .NET и који су заинтересовани да знања из ових области унапређују.

Потребни су нам студенти који су комуникативни, знају и желе да раде у тиму, воле да решавају проблеме и оријентисани су на постизање резултата. Циљ праксе је стварање могућности да у нашој компанији стекнете практично искуство и развијете вештине потребне за рад у области развоја информационих система.

Током праксе имаћете прилику да се упознате са свакодневним радом у динамичном пословном окружењу, стекнете вредна нова искуства и усавршите стручна знања узимајући учешће у различитим пројектима.

Искористите ову прилику да нас упознате и научите нешто ново, аплицирајте слањем свог CV-ја на hr @ asseco-see.rs до 14.06.2013. године.

2197-asseco-letnja-praksa