ASSECO letnja praksa

Kompanija Asseco SEE, regionalni lider u proizvodnji i razvoju softvera za finansijske institucije, u saradnji sa Računarskim fakultetom organizuje letnju praksu u terminima od 15.07-02.08. i od 05.08-23.08. Tražimo studente završnih godina (III,IV) kojima su bliski C#, JAVA, SQL, .NET i koji su zainteresovani da znanja iz ovih oblasti unapređuju.

Potrebni su nam studenti koji su komunikativni, znaju i žele da rade u timu, vole da rešavaju probleme i orijentisani su na postizanje rezultata. Cilj prakse je stvaranje mogućnosti da u našoj kompaniji steknete praktično iskustvo i razvijete veštine potrebne za rad u oblasti razvoja informacionih sistema.

Tokom prakse imaćete priliku da se upoznate sa svakodnevnim radom u dinamičnom poslovnom okruženju, steknete vredna nova iskustva i usavršite stručna znanja uzimajući učešće u različitim projektima.

Iskoristite ovu priliku da nas upoznate i naučite nešto novo, aplicirajte slanjem svog CV-ja na hr @ asseco-see.rs do 14.06.2013. godine.

2197-asseco-letnja-praksa