Докторски курсеви АКО

Рачунарски факултет (РАФ) у сарадњи са Математичким институтом САНУ у другом семестру школске 2012/13 године организује докторске курсеве из Теорије графова и Дизајна и анализе алгоритама. Курсеви су бесплатни и отворени свим постдипломским студентима. С обзиром да су курсеви намењени студентима из различитих области, они су сви дизајнирани да не подразумевају предзнање из дате области, већ да на уводном, докторском нивоу упознају студенте са терминологијом, методама и основним достигнућима дате области.

Сви заинтересовани студенти се могу пријавити до 20. фебруара 2013. године слањем поруке на k.vuskovic @ leeds.ac.uk

У пријави наведите за који курс се пријављујете. Када будемо имали списак свих пријављених студената одредићемо време предавања које свима одговара. Пријавом на курс се обавезујете да ћете присуствовати предавањима. На крају курса ће се одржати завршни испит, који можете да полажете ако то желите. У претходним годинама су студенти са различитих факултета полагали те испите, који су им се признали на матичним факултетима.

1953-doktorski-kursevi-ako