Doktorski kursevi AKO

Računarski fakultet (RAF) u saradnji sa Matematičkim institutom SANU u drugom semestru školske 2012/13 godine organizuje doktorske kurseve iz Teorije grafova iDizajna i analize algoritama. Kursevi su besplatni i otvoreni svim postdiplomskim studentima. S obzirom da su kursevi namenjeni studentima iz različitih oblasti, oni su svi dizajnirani da ne podrazumevaju predznanje iz date oblasti, već da na uvodnom, doktorskom nivou upoznaju studente sa terminologijom, metodama i osnovnim dostignućima date oblasti.

Svi zainteresovani studenti se mogu prijaviti do 20. februara 2013. godine slanjem poruke na k.vuskovic @ leeds.ac.uk

U prijavi navedite za koji kurs se prijavljujete. Kada budemo imali spisak svih prijavljenih studenata odredićemo vreme predavanja koje svima odgovara. Prijavom na kurs se obavezujete da ćete prisustvovati predavanjima. Na kraju kursa će se održati završni ispit, koji možete da polažete ako to želite. U prethodnim godinama su studenti sa različitih fakulteta polagali te ispite, koji su im se priznali na matičnim fakultetima.

1953-doktorski-kursevi-ako