Едукативни курс компаније Преловац Медиа

AIESEC и EESTEC у сарадњи са Преловац Медиа нуде вам едукативни курс из области информационих технологија. IТ сектор је данас најперспективнија индустријска грана у свету, а занимања у овој области најтраженија и најплаћенија. Зато позивамо студенте да се пријаве за ове едукације и тако придруже иницијативи развијања предузетничког духа међу студентима техничких факултета. Путем едукација стичете неопходно знање и могућност да одете на плаћену праксу у иностранству која ће вам донети важно искуство, велики број интернационалних контаката као и знање довољно за започињање сопственог бизниса.

Едукације ће се одржавати једном недељно, сваке среде, у просторијама Преловац Медиа од 25. септембра до 30. октобра. Учесници се позивају да се пријаве за полагање квалификационог теста знања 23. или 24. септембра, након кога ће најбољих 20 кандидата похађати курс о Android Developmentu. Kурс ће држати искусни програмери компаније Преловац Медиа и сви учесници ће добити сертификате од AIESEC-а, док ће најбољим полазницима бити уручен сертификат са потписом Преловац Медиа. Цео курс је бесплатан док је једина неопходна квалификација за аплицирање познавање JAVA програма.

Учините нешто за себе, пријавите се одмах!

2320-edukativni-kurs-kompanij-prelovac-media