Edukativni kurs kompanije Prelovac Media

AIESEC i EESTEC u saradnji sa Prelovac Media nude vam edukativni kurs iz oblasti informacionih tehnologija. IT sektor je danas najperspektivnija industrijska grana u svetu, a zanimanja u ovoj oblasti najtraženija i najplaćenija. Zato pozivamo studente da se prijave za ove edukacije i tako pridruže inicijativi razvijanja preduzetničkog duha među studentima tehničkih fakulteta. Putem edukacija stičete neophodno znanje i mogućnost da odete na plaćenu praksu u inostranstvu koja će vam doneti važno iskustvo, veliki broj internacionalnih kontakata kao i znanje dovoljno za započinjanje sopstvenog biznisa.

Edukacije će se održavati jednom nedeljno, svake srede, u prostorijama Prelovac Media od 25. septembra do 30. oktobra. Učesnici se pozivaju da se prijave za polaganje kvalifikacionog testa znanja 23. ili 24. septembra, nakon koga će najboljih 20 kandidata pohađati kurs o Android Developmentu. Kurs će držati iskusni programeri kompanije Prelovac Media i svi učesnici će dobiti sertifikate od AIESEC-a, dok će najboljim polaznicima biti uručen sertifikat sa potpisom Prelovac Media. Ceo kurs je besplatan dok je jedina neophodna kvalifikacija za apliciranje poznavanje JAVA programa.

Učinite nešto za sebe, prijavite se odmah!

2320-edukativni-kurs-kompanij-prelovac-media