Internet glasanje za Raf Challenge 2013

Počelo je internet glasanje za najbolji rad na ovogodišnjem takmičenju RAF Challenge 2013, koje će trajati od 15.- 22. marta 2013. godine. Učenici će svojim glasovima učestvovati u izboru najboljih takmičara, koji će prezentovati svoje radove na finalu takmičenja. Po završetku glasanja komisija koju formiraju Računarski fakultet i predstavnici sponzora takmičenja će objaviti spisak finalista.

Takmičare podsećamo da na finalu treba da predstave komisiji svoj rad, u trajanju od 15 minuta. Nakon predstavljanja radova komisija će u roku od 2 sata predstaviti dobitnike nagrada. Svečana dodela nagrada održaće se istog dana u prostorijama Računarskog fakulteta. Svi učesnici naknadno će biti obavešteni o satnici finala takmičenja.

1969-internet-glasanje-za-raf-challenge-2013