Počela školska godina na RAF-u

Danas je za desetu generaciju studenata Računarskog fakulteta počela školska godina. Dobrodošlicu na RAF su im poželeli Ljiljana Bjeličić i Igor Mijatović, u ime fakulteta, i Neven Tubić, predstavnik Majkrosoft razvojnog centra u Srbiji (MDCS). Tubić je istakao da čak „8% zaposlenih u MDCS-u čine studenti RAF-a“ i da su im vrata Majkrosofta uvek otvorena. „RAF-ovci kod nas dolaze već posle završene prve godine studija. Vi ste ozbiljna snaga na koju mi računamo u budućnosti.“ – rekao je predstavnik Majkrosofta.

Jednoj od brojnijih generacija, Igor Mijatović je objasnio tehničke detalje vezane za korišćenje studentskog servisa, rasporeda predavanja i vežbi i drugih napomena neophodnih za studiranje.

Fotografije sa prijema brucoša možete pogledati u galeriji.

2350-pocela-skolska-godina-na-raf-u