Почело тестирање за „RAF IT Days 2014“

Тестирање за „RAF IT Days 2014“ почело је 30. октобра и трајаће до 17. марта 2014. године. Семинар је намењен ученицима средњих школа, а одржаће се  у просторијама Рачунарског факултета у периоду од  28. марта до 31. марта 2014. године. Одабир учесника семинара (40) ће се вршити тестирањем, тј. сви кандидати раде тест (www.rafitdays.com), а најуспешнији добијају позив да присуствују семинару. Организатори ће се потрудити да свима који немају смештај у Београду обезбеде исти.

Семинар организују Рачунарски факултет и Канцеларија за младе града Београда са жељом да младима што више приближе информационе технологије и њихов напредак и примену у привреди. Ово је јединствена прилика да се ученици упознају са начином рада у IT индустрији и добију корисне информације и савете од искусних професионалаца. Компаније се радо одазивају позиву за дружење са средњошколцима, а то су до сада учиниле: Microsoft канцеларија у Србији и Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Prelovac media, CET, Infostud и многе друге.

2374-pocelo-testiranje-za-raf-it-days-2014